KONTAKTY

TelCom, s.r.o.
Garbiarska 905
031 01 Liptovský Mikuláš
tel: +421 950 428 825
pduchon@telcom.sk
Mobil: +421 903 948 949

NOVINKY

arr3Nová DIGI TV - DIGI sport v HD už v základnom balíku! AŽ 7 NOVÝCH ŠPORTOVÝCH PROGRAMOV V HD KVALITE UŽ V ZÁKLADNOM BALÍKU DIGI SLOVAKIA od 15.... arr3Programy skupiny Markíza opáť v DVB-TS platnosťou od 19. júna 2017 dôjde k doplneneniu o ďalšie slovenské programy. Jedná sa o obľúbené... arr3Koniec programov skupiny Markíza v DVB-T - zaujímavá akcia Každý nový záujemca o Skylink má možnosť získať komplet s HD prijímačom, dekódovacou... arr317.10.2016 - Bonus od SkylinkSkylink pripravil pre zákazníkov vianočný bonus v podobe predplatného balíčka Mixbox s programami... arr37.10.2016 - Nový prijímač Skylink readyOd dnešného dňa máme v ponuke nový typ Skylink certifikovaného prijímača Samsung EVO-S. Samsung... arr31.10.2016 - LTE TO.doma v Liptovskom HrádkuNaša firma sa stala obchodným, montážnym a servisným strediskom pri realizácii internetových služieb...

 

 

TOPlist

TV-SAT technika » Skylink
Čo je Skylink

Je to najväčšia satelitná platforma na slovenskom a českom trhu.Okrem najväčšieho výberu programov v tej najvyššej kvalite po celom území Slovenskej republiky je hlavnou prednosťou satelitnej televízie Skylink to, že nie je potrebné sa k ničomu zaväzovať. Úhradou Servisného poplatku alebo predplatením ľubovoľného programového balíčka sú príslušné programy na danej dekódovacej karte automaticky aktivované na celú dobu predplateného obdobia. Po jeho uplynutí prestanú tieto programy hrať a je len na rozhodnutí zákazníka, či si ich predplatné znovu predĺži. Zákazníkovi teda nehrozia žiadne dlhy ani sankcie.

Vianoce 2017 so Skylinkom

Koniec programov skupiny Markíza v DVB-T

Každý nový záujemca o Skylink má možnosť získať komplet s HD prijímačom, dekódovacou kartou a inštaláciou za 1 €. Podmienkou je aktivácia plateného balíčka s povinnými mesačnými poplatkami.

Druhou akciou je dvojročné predplatné balíčka Smart za jednorazovú investíciu 199 €, kde zákazník získa okrem predplateného balíčka Smart na 24 mesiacov v cene aj satelitný prijímač, kartu a inštaláciu. Následne počas dvoch rokov tak už nebude musieť nič platiť.

YmEzNmU5Yj